04.04.2017

TAURON Wydobycie zdobywcą prestiżowego certyfikatu Solidna Firma, który potwierdza rzetelność firmy oraz wzmacnia zaufanie do marki.

Najnowsze wyróżnienie TAURON Wydobycie to Certyfikat Solidna Firma 2016 przyznany w lutym 2017 roku podczas Gali Finałowej 15. edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. W uroczystości udział wzięli Laureaci Programu, Członkowie Kapituły i zaproszeni goście. Certyfikaty i tytuł Solidnej Firmy 2016 przyznano blisko 120 firmom.

Program Solidna Firma zainaugurowany w 2002 roku, prowadzony pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej, wspiera i promuje rzetelne firmy, jednocześnie poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

Uzyskanie Certyfikatu przez TAURON Wydobycie możliwe było po pozytywnej weryfikacji Spółki w trzyetapowym procesie, podczas którego konieczne było udokumentowanie m.in. faktu, iż od co najmniej 24 miesięcy Firma terminowo reguluje wszelkie zobowiązania oraz przestrzega zasad etyki w biznesie.

- Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie rzetelnych i godnych zaufania przedsiębiorstw.  Udział w tego typu inicjatywach zwraca uwagę uczestników rynku na istotę jakości prowadzonej działalności gospodarczej oraz w codziennych kontaktach biznesowych – wyjaśnił Prezes Zarządu Zdzisław Filip.

Solidna Firma to najlepiej promowane przedsięwzięcie tego typu w Polsce, o którym rokrocznie informacja dociera bezpośrednio do ponad 100 tys. przedsiębiorców w całym kraju. Organizatorzy Programu twierdzą, że Certyfikaty Solidna Firma są najskuteczniejszym potwierdzeniem wiarygodności firmy jako rzetelnego płatnika oraz dobrego pracodawcy.

 

Grafiki
Ustawienia plików cookies