06.06.2017

Konferencja TAURON Wydobycie w Krośnie to pierwsze z cyklu spotkań w ramach „Dni Otwartych dla hurtowych odbiorców Autoryzowanych Sprzedawców Węgla”, jakie w ramach strategii promocji marki zaplanował TAURON Wydobycie.

 

Spotkanie przygotowane przy współudziale firmy PANMAR Czekańska, Szmyd sp. j. z Krosna, wieloletniego Autoryzowanego Sprzedawcy Węgla TAURON Wydobycie, jednego z  największych dystrybutorów węgla na Podkarpaciu, odbyło się 26 maja 2017r. Uczestnikami było dwadzieścia pięć firm z województwa podkarpackiego, rekomendowanych przez firmę PANMAR, które aktualnie dystrybuują węgiel TAURON Wydobycie lub też są w gronie potencjalnych nowych odbiorców oferty produktowej Spółki. Ideą cyklu spotkań w ramach „Dni otwartych TAURON Wydobycie dla hurtowych odbiorców węgla” jest nawiązanie otwartej komunikacji z rynkiem i tym samym prowadzenie partnerskiego dialogu z handlowcami, które będą ukierunkowane na budowanie trwałych relacji biznesowych.

W tego typu wydarzeniach widzimy realne źródło korzyści dla TAURON Wydobycie w postaci budowanego a w rezultacie wzmacnianego zaufania wśród hurtowych odbiorców sieci handlowej Spółki, mając jednocześnie na uwadze klientów  indywidualnych, którzy stanowią ostatnie ogniwo w łańcuchu sprzedaży. Organizowana konferencja jest konsekwencją realizacji strategii promocji marki dla TAURON Wydobycie - tłumaczy Piotr Potoniec, dyrektor zarządzający ds. handlowych TAURON Wydobycie.

Podczas konferencji została przedstawiona prezentacja TAURON Wydobycie dotycząca oferty, w której zwrócono szczególną uwagę na nową jakość węgla z ZG JANINA wynikająca z eksploatacji pokładu 207, oraz aktualną ofertę produktową z ZG BRZESZCZE. Ponadto zaprezentowane zostały nowe produkty Spółki – TAURON Ekogroszek i Ekogroszek JARET Plus, które mają szansę zyskiwać szczególne znaczenie na Podkarpaciu w związku z zachodzącą stopniowo zmianą struktury sprzedaży wśród klientów indywidualnych.

Piotr Potoniec, dyrektor zarządzający ds. handlowych TAURON Wydobycie, podsumował konferencję jako okazję zarówno do przedstawienia wzajemnych oczekiwań, jak i możliwości poprawy efektywności współpracy. W swoim wystąpieniu starał się również nakreślić wyzwania, które stoją przed branżą górniczą.

W programie uwzględniono także panele dyskusyjne, przeprowadzone przez przedstawicieli firmy PANMAR, dotyczące uregulowań prawnych w zakresie wymagań jakościowych dla węgla i tak zwane uchwały antysmogowe m.in. dla województwa śląskiego
i małopolskiego, a także skutki zmian w sektorze ogrzewnictwa indywidualnego w Polsce.

Zakres tematyczny konferencji spotkał się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości. Z tego względu w zamierzeniach organizatorów jest przygotowanie podobnych spotkań w innych regionach, które są obsługiwane przez Autoryzowanych Sprzedawców Węgla TAURON Wydobycie.

Ustawienia plików cookies