24.03.2015

Kampanią promocyjno-informacyjną Biuro Marketingu i Reklamy poprzedziło obecność na XXII Targach INTERBUD w Łodzi. Setki osób w mediach społecznościach polubiło naszą grafikę oraz wymowne hasło „Płyniemy z Polskim Węglem do Łodzi”.

Drugie co do wielkości w Polsce targi branży budowlanej odbywały się od 27 lutego do 1 marca w łódzkim centrum wystawienniczym Expo Łódź przy Alei Politechniki 4. Pojawiło się na nich 320 wystawców. Impreza cieszyła się bardzo dużym powodzeniem i zgodnie z przewidywaniami organizatorów najwięcej zwiedzających pojawiło się w weekend.

Firmy, obecne na targach, na swoich stoiskach prezentowały pełną gamę produktów, oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu budownictwa. Dużym ułatwieniem dla zwiedzających było pogrupowanie stoisk w tzw. salonach tematycznych, w których umieszczano firmy specjalizujące się w danej dziedzinie. Organizacja imprezy była bardzo dobra, co przełożyło się na dużą ilość zwiedzających.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska, na których prezentowano kotły grzewcze, gdzie można było porozmawiać z fachowcami oraz otrzymać cenne rady. Świadczy to o tym, że jest to cały czas najpopularniejsza forma ogrzewania w Polsce.
Zwiedzający chętnie odwiedzali także stoisko TAURON Wydobycie, na którym pracownicy Departamentu Sprzedaży i Marketingu zaprezentowali pełną gamę produktów - między innymi ekogroszek JARET PLUS® oraz paliwo do kotłów retortowych JARET®, realizowali także ambitny program promocyjny. Poprzez obecność na targach Spółka chce pokazać ludziom jak wiele zalet ma ogrzewanie węglowe oraz to, że węgiel jest jednym z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników energii. Po za promocją kampanii „Polski węgiel dla Ciebie” prezentowano także Sieć Handlową, za pośrednictwem której sprzedawane są nasze sortymenty klientom finalnym w Województwie Łódzkim.

Duża ilość zwiedzających oraz pozytywne opinie wystawców pozwalają stwierdzić, że XXII Targi INTERBUD były udaną imprezą. Warto było je odwiedzić, aby zapoznać się z nowinkami z zakresu budownictwa oraz by uzyskać cenne rady od fachowców, tym bardziej, że nadchodząca pora roku jest doskonałym czasem na zakup węgla w wiosennych cenach.

Ustawienia plików cookies