13.06.2016

13 maja br. w TAURON Wydobycie  oraz w Nowych Brzeszczach  Grupa TAURON w ramach Międzynarodowego Dnia Rodziny przeprowadzona została akcja społeczna „Dwie godziny dla rodziny”.

W Zakładzie Górniczym SOBIESKI w Jaworznie oraz Zakładzie Górniczym JANINA  w Libiążu oraz w spółce Nowe Brzeszcze Grupa TAURON w Brzeszczach   przygotowano i  rozklejono plakaty informujące o Międzynarodowym Dniu Rodziny. W  blokach informacyjnych przed zmianami  na telebimach  przedstawiana była prezentacja promująca ideę Międzynarodowego Dnia Rodziny oraz akcji społecznej „Dwie Godziny dla Rodziny”. Tegorocznym motywem przewodnim akcji było hasło: Muzyka łączy pokolenia.

Pracownicy, którzy mają dostęp do poczty elektronicznej,  otrzymali e-mail zachęcający  do obchodów, przesłany przez  prezesa Zdzisława Filipa.

13 maja 2016r. wszyscy pracownicy rozpoczynający pracę, lub po jej zakończeniu  otrzymywali drobne upominki.

Z uwagi na specyfikę działalności, mając na względzie bezpieczeństwo załogi oraz konieczność zachowania ciągłości procesów produkcyjnych, zarząd TAURON Wydobycie oraz zarząd Nowch  Brzeszcz  zdecydował o skróceniu pracy  w dniu  13 maja br.o dwie godziny, dla Pań zatrudnionych w spółkach.

 Głęboko wierzymy, że inicjatywa "Dwie Godziny dla Rodziny", będzie nadal gościć w Państwa corocznych planach i stanie się promocją wszelkich działań służących zwróceniu uwagi na znaczenie Rodziny i jej udziału w rozwoju ekonomicznym naszego kraju oraz w kształtowaniu osobowości i umiejętności społecznych Młodego Pokolenia, naszego najcenniejszego kapitału społecznego napisała w podziękowaniu Zofia Dzik  Prezes Zarządu Fundacja Humanites-Sztuka Wychowania.

                                                                           

Ustawienia plików cookies