25.04.2017

Około 20 tysięcy zwiedzających przybyło na XXIV edycję Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz  DOM, które odbyły się w dniach od 7 do 9 kwietnia w Kielcach. Od kilku lat widać wyraźny rozwój kieleckich targów, a ich poprzednie edycje pokazały, ogromny potencjał oraz możliwość dotarcia do znaczącej liczby ludzi nie tylko z województwa świętokrzyskiego.

Targi kieleckie są jednymi z największych tej branży w Polsce, oferującymi szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych. Jest to miejsce, w którym zapoznać można się z pełną ofertą firm z branży budowlanej i instalacyjnej porozmawiać z ekspertami oraz uzyskać wiele fachowych rad.

Na targach znajdował się punkt edukacji budownictwa ekologicznego. Każdy zainteresowany mógł uzyskać tam odpowiedź ekspertów na pytania dotyczące m.in. korzyści budowy domu energooszczędnego lub pasywnego, kosztów wyboru technologii w porównaniu z tradycyjnymi, programu dopłat do kredytów oraz szczegółowych rozwiązań i technologii energooszczędnych.

Wśród prezentujących się 250 wystawców nie mogło zabraknąć stoiska TAURON Wydobycie, które  przyciągało uwagę swoją bogatą ofertą paliw węglowych z Zakładów Górniczych: Sobieski, Janina oraz Brzeszcze. Pracownicy Zespołów Sprzedaży i Marketingu udzielali licznych informacji zainteresowanym na temat: oferty handlowej sortymentów węglowych w tym ekogroszku JARET PLUS®, oraz paliwa do kotłów retortowych JARET®. Po raz pierwszy w Kielcach promowany był także spełniający surowe normy ekologiczne TAURON Ekogroszek, który dzięki sprzedaży internetowej zyskał grono zwolenników. Rozdanych zostało tysiące materiałów promocyjnych oraz drobnych upominków. Udział naszej Spółki w Targach DOM ma szczególne znaczenie ze względu na fakt, iż województwo świętokrzyskie należy do obszarów gdzie dystrybuowane są znaczne ilości węgla pochodzącego z zakładów górniczych TAURON Wydobycie.

XXIV edycja targów była rekordowa tak pod względem liczby wystawców jak  i powierzchni zajmowanych przez ekspozycje. Okres intensywnych poszukiwań tanich paliw dających ciepło w domu oraz nowych technologii w dziedzinie konstrukcji urządzeń grzewczych sprawiły, że zainteresowanie ofertą wystawców nowoczesnych kotłów automatycznych oraz paliw do nich było znaczące. Targom towarzyszyły konferencje, seminaria, spotkania z ekspertami i doradcami oraz mniej formalne spotkania wystawców ze zwiedzającymi.

Załącznik Size
DSC_0067.JPG 4.61 MB
DSC_0026_0.JPG 1.02 MB
Grafiki
Ustawienia plików cookies