Zawody wędkarskie o Puchar Prezesa TAURON Wydobycie S.A.

15.09.2016
Zapoczątkowane przez Koło PZW nr 90 „Janina” przy TAURON Wydobycie S.A. w Libiążu, zawody wędkarskie o Puchar Prezesa TAURON Wydobycie S.A. odbyły się 10 września br. nad stawem Lasówka. Zawody przyciągnęły w tym roku 30 aktywnych wędkarzy oraz ich rodziny. - Zawody to połowy rekreacyjne, gdzie spotykamy się ze zdrową rywalizacją, świetną zabawą i z ćwiczeniem własnych umiejętności. – komentuje Mirosław Lipowski - Prezes Koła Wędkarskiego PZW 90 „Janina”.

Mierzymy wysoko – lot balonem największą atrakcją tegorocznej ŻARKOmanii

13.09.2016
ŻARKOmania 2016 już za nami! Na zorganizowanej 3 września br. imprezie sportowo-rekreacyjnej nie mogło zabraknąć atrakcji TAURONA Wydobycie – głównego sponsora wydarzenia. W pierwszą sobotę września br., na stadionie Klubu Sportowego w Żarkach nie sposób było się nudzić. Na śmiałków czekały przede wszystkim loty ogromnej wielkości balonem na uwięzi. Chętnych do przeżycia podniebnej przygody nie brakowało, a biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakim cieszyły się loty, balon szybko okazał się największą atrakcją pikniku.

Zagrali pod ziemią

02.09.2016
Dwoje śmiałków – Agnieszka i Grzegorz Paklerscy wygrali tegoroczną licytację zjazdu do wyrobisk podziemnych Zakładu Górniczego Sobieski w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzcy zaoferowali za wycieczkę 1025 złotych.