TAURON Wydobycie 
Spółka Akcyjna

ul. Grunwaldzka 37
43-600 Jaworzno
sekretariat@tauron-wydobycie.pl

Centrala:
tel.  +48 32 618 50 00
fax. +48 32 616 44 76

 

Zakład Górniczy Brzeszcze

ul. Kościuszki 1
32-620 Brzeszcze

tel. +48 32 716 53 00

 

Zakład Górniczy Janina

ul. Górnicza 23
32-590 Libiąż

Tel. +48 32 627-00-00

 

Zakład Górniczy Sobieski

ul. Sulińskiego 2
43-600 Jaworzno

Tel. +48 32 618-50-00
 

Dlaczego ekogroszek JARET PLUS® ?

Najnowsze technologie dają nam możliwość posiadania zautomatyzowanych kotłów węglowych, które gwarantują maksymalny komfort w obsłudze, a także oszczędność paliwa. Utrzymująca się na przestrzeni wielu lat różnica cen węgla w porównaniu z cenami innych nośników energii, sprawia że jest to najtańsze źródło ciepła dla naszego domu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów TAURON Wydobycie S.A. przy współpracy z Instytutem Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu opracował nowatorską mieszankę paliwa węglowego o nazwie JARET PLUS®. W jej skład wchodzi węgiel produkowany przez TAURON Wydobycie S.A. o nazwie JARET® oraz wysokokaloryczne paliwa dostępne na polskim rynku.

Atutem ekogroszku JARET PLUS® jest jego niska spiekalność oraz uziarnienie od 5 do 25 mm, umożliwiające jego spalanie zarówno w starszych typach kotłów retortowych jak i kotłach wykorzystujących najnowsze technologie.

Wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości paliwo węglowe sprawiło, iż na rynku pojawiło się wielu producentów sprzedających węgiel do kotłów retortowych. Niestety jakość tych produktów w wielu przypadkach jest bardzo wątpliwa.

Potwierdzeniem wysokiej jakości paliwa JARET PLUS® jest „Świadectwo bezpieczeństwa ekologicznego” wydane przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Produkcją i dystrybucją ekogroszku JARET PLUS® zajmują się Autoryzowani Producenci wyłonieni spośród wieloletnich i doświadczonych partnerów handlowych TARON Wydobycie S.A. Posiadana przez nich infrastruktura produkcyjna i logistyczna gwarantuje wysoki poziom produktu i obsługi klientów.

Ekogroszek JARET PLUS® oferowany jest luzem oraz w oznakowanych opakowaniach od 15 do 25 kg. Służby kontroli jakości TAURON Wydobycie S.A. systematycznie monitorują produkcję, dbając o zachowanie właściwych parametrów paliwa.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać na stronie www.jaretplus.pl

Kwalifikowane Paliwo Certyfikat 0024

Film wideo: 

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Załączniki